Ogłoszenie (07.08.2023 r.)

Zakres obowiązków:

- dekretowanie oraz księgowanie zdarzeń gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami

- sporządzanie i wysyłanie deklaracji VAT oraz JPK

- czynny udział przy sporządzaniu rocznego sprawozdania finansowego

- bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych

- współpraca z audytorami i instytucjami zewnętrznymi

- naliczanie opłat na lokale mieszkalne

- bieżąca obsługa mieszkańców oraz uzgadnianie rozrachunków

- windykacja należności ( korespondencja z dłużnikami, współpraca z kancelarią prawną oraz komornikiem )

- prowadzenie bieżącej korespondencji z mieszkańcami w zakresie opłat

Wymagania:

- min 3-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości

- wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne finanse/rachunkowość

- dobra organizacja pracy oraz umiejętności analityczne

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

- znajomość programu Excel, Word ( pakiet office )

- mile widziana znajomość systemu księgowego DOM5

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku

- pełny wymiar czasu pracy

- umowę o pracę

Podania prosimy składać w Sekretariacie Spółdzielni do dnia 15.09.2023.